Jaki bukiet kwiatów podarować na walentynki?Święto miłości i wszystkich zakochanych, czyli Walentynki to idealna okazja, żeby podarować ukochanej osobie kwiaty. Choć to dość klasyczny upominek, to jednak sprawia mnóstwo radości, a poza tym stanowi prawdziwy symbol tego święta. Dlatego podpowiadamy Ci, jakie kwiaty na Walentynki warto podarować.

Oto lista 5 najpopularniejszych kwiatów na walentynki

Róże

Czerwona różna to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Właśnie ta odmiana sprawdzi się najlepiej, gdy szukasz idealnego pomysłu na walentynkowy prezent. Tym bardziej że czerwona róża to symbol miłości, a bukiet tych kwiatów wygląda niezwykle elegancko i kobieco. 

Warto zaskoczyć drugą połówkę prezentem. Możesz to zrobić, gdy zamówisz pocztę kwiatową, a wtedy o konkretnej godzinie przyjedzie kurier i wręcz Twojej ukochanej bukiet wspaniałych kwiatów.

Chcesz dodać prezentowi nieco więcej luksusowego stylu? W takim razie zdecyduj się na bukiet 100 czerwonych róż w okazałym koszu. Taki upominek na długo pozostanie w pamięci Twojej partnerki. Z pewnością przygotuje go dla Ciebie profesjonalna poczta kwiatowa Walentynki to wyjątkowe święto, więc zadbaj o to, żeby każdy Twój gest miał odpowiednią symbolikę.

Storczyki

Masz ochotę na odrobinę egzotyki? Nie musisz ograniczać się jedynie do dobrze znanych gatunków kwiatów, bo ważniejsze jest to, żebyś wybrał bukiet dostosowany do charakteru Twojej partnerki. Jeśli lubi się wyróżniać, ma mocny charakter i oryginalny styl, to postaw na bukiet składający się ze storczyków. Ten kwiat symbolizuje przywiązanie, wielkie uczucie i bliskość.

Goździki

Szukasz mniej standardowego rozwiązania? W takim razie zdecyduj się na czerwone goździki, które naprawdę dobrze się prezentują – szczególnie w sporym bukiecie. Zwróć również uwagę na symbolikę tych kwiatów. W końcu oznaczają podziw, uznanie, miłość i przywiązanie. Jeśli właśnie takimi uczuciami darzysz drugą osobę, to koniecznie zdecyduj się na goździki w tym kolorze.

Tulipany

Świeże, kobiece, a przy tym niezwykle pozytywne – dokładnie takie są tulipan. Choć to nie jest kwiat, który jednoznacznie kojarzy się z Walentynkami, to z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Tym bardziej, jeśli zamówisz bukiet składający się różnokolorowych tulipanów – najlepiej z czerwonych, białych i żółtych. Tulipany z pewnością Ci w tym pomogą, ponieważ oznaczają nadzieję, zaufanie, marzenia i miłość.

Irysy

Zachwycające i pięknie pachnące irysy oznaczają miłość, przyjaźń i lojalność. Bukiet takich fioletowych, czerwonych bądź białych kwiatów to idealny sposób na podkreślenie tego, jak  bardzo wyjątkowa jest Twoja druga połówka. Z pewnością taki prezent wywoła uśmiech na twarzy i słowa uznania. Tym bardziej że irysy to naprawdę nieoczywisty wybór, który zaskakuje wiosennym wyglądem. Z pomocą tych kwiatów każda kobieta poczuje się wyróżniona.